Хімія підгот.від

Методичний посібник для викладачівОбщая химияОрганическая химияПроверочные работыХимия элементов

Охорона праці

Основи охорони праці в фармації (Викладачі)Основи охрони праці в фармації (Фармаціїя)Основы охраны труда в фармации (Русс)Охорона праці (Лаб.діагност. бакалаври)Охорона праці (Лаб.діагност. магістри)Охорона праці в медицині (Медичний фак)Охорона праці в фармації (Заочно форм)Охорона праці гігієна праціОхорона праці у фармацевтичній галузіОхрана труда в фармацевтической отрасли (Русс)Физиология и гигиена труда (Русс)

Патентознаство

Конспект лекційПатентоведенье для подготовки к практическим занятиям (Русс)ПатентознаствоПосібник для викладачівПосібник практичні заняття (Заочно)Практичні заняття (Заочно)Практичні заняття (Очно, Заочно)Самостійна работа (Очно, заочно )Спеціальне законодавство в сфері інтелектуальної власності

Токс. хімія

Навчальний посібник 5 курсНавчальний посібник для 4 курс

Неорг.хімія

Неорганічна хімія. Змістовий модуль 1Неорганічна хімія. Змістовий модуль 2Неорганічна хімія. Змістовий модуль 3Неорганічна хімія. Змістовий модуль 4Окисно-відновні реакції та електродні процесиОкисно-відновні реакції

Іст. космет

History of cosmetology (Англомовні студ)Історія косметології і аромології (Викладачі)Історія косметології і аромології (ТПКЗ)Рекомендованная литература (Іст. космет)

Іст. фармац

History of medicine and pharmacy (Англомовні)Історія медицини і фармації (Викладачі)Історія медицини і фармації (Фармація)Історія медицини і фармаціїКонcпект лекцій з Історії медицини і фармації (Викладачі)

Ет. та деонт

Біоетика у фармаціїЕтика та деонтологія у фармації (ТПКЗ)Етика та деонтологія у фармації (Фармація)Этика и деонтология в фармации (Иностранци)

Токс. хімія

Токсикологічна хімія (Крамаренко)Токсикологічна хімія (Швайкова)

Неорганічна хімія

Неорганічна хімія Підручник

Студентам